| En
 

Διοικητές της ΜΜΑΔ


ΑΠΟ
ΜΕΧΡΙ
Κώστας Παπακώστας
01/10/1978
16/08/1985
Παναγιώτης Παπαγεωργίου
07/08/1985
05/04/1986
Κώστας Παπακώστας
06/04/1986
08/02/1990
Χριστάκης Προκοπίου
09/02/1990
11/11/1991
Κυριάκος Χαννίδης
12/11/1991
12/05/1993
Ανδρέας Μηνά
13/05/1993
21/12/1993
Προκόπης Γεωργίου
22/12/1993
27/08/1994
Νεόφυτος Κωνσταντίνου
28/08/1994
14/12/1994
Γιαννάκης Φιλίππου
15/12/1994
01/04/1997
Παναγιώτης Ερμογενίδης
02/04/1997
24/02/1999
Γιαννάκης Φιλίππου
25/02/1999
08/08/1999
Ιάκωβος Παπακώστας
09/08/1999
03/08/2003
Νεόφυτος Κωνσταντίνου
04/08/2003
07/06/2005
Χαράλαμπος Μαύρος
08/06/2005
07/03/2006
Αντώνης Σιακαλλής
08/03/2006
12/07/2006
Λουκάς Λουκά
20/07/2006
31/10/2007
Αντρέας Γεωργίου
01/11/2007
23/03/2008
Πανίκος Αντωνίου
24/03/2008
14/11/2010
Σάββας Χρίστου
15/11/2010
11/03/2015
Πανίκκος Αντωνίου
12/03/2015





Παλαιά μέλη, στελέχη και Διοικητές της Μονάδας σε ομαδική συνεστίαση




No documents found